דיקור סיני ivf

שיפור שיעורי ההצלחה של הפריה חוץ גופית באמצעות דיקור סיני

מרבית הזוגות אינם מגיעים להפריה חוץ גופית עד שמיצו את כל שאר האפשרויות לאחר שנים של התמודדות עם פוריות. המסע להביא ילד לעולם יכול להרגיש כמו להיות על רכבת הרים רגשית בלתי נגמרת, ומכאן מגיעים זוגות רבים כשהם מתחילים בתהליך של הפריה חוץ גופית. בנוסף לזה הפריה חוץ גופית היא יקרה, גוזלת זמן, והיא יכולה כשלעצמה להיות רכבת הרים רגשית.

כול הזוגות רוצים שתהליך ההפריה יצליח והם יעשו הכל בכדי לגרום לזה לקרות. מעבר לבחירת מרפאת הפריה חוץ גופית הטובה ביותר ובניית הרגלי חיים טובים (תזונה בריאה, שינה מספקת, פעילות גופנית מתונה וכו ').

אבל מה עוד ניתן לעשות ?

דיקור סיני לפוריות  והפריה חוץ גופית

מספר מחקרים מראים, כי דיקור סיני משפר את הפרמטרים לפוריות ומגביר את שיעורי ההריון. לדוגמא, מחקר שנערך בשנת 2002 עקב אחר 160 משתתפי הפריה חוץ גופית והראה כי מטופלים שקיבלו דיקור סיני ביום של החזרת העובר היו בשיעור הריון של 42.5% (נבדק על ידי אולטרסאונד בהריון של 6 שבועות) בהשוואה לשיעור הריון של 26.3% בקרב קבוצת הביקורת שלא קיבלו דיקור סיני

למעשה, המחקר על דיקור סיני כל כך משכנע שרופאי הפריה חוץ גופית רבים מעודדים את מטופליהם לעבור טיפול בדיקור סיני ומרפאות הפריה חוץ גופית רבות, אף מציעות דיקור באתר ליום ההחזרה של העובר.

כיצד דיקור סיני עוזר לשפר את סיכויי ההריון שלך

דיקור סיני משפר את הפוריות ותומך בתהליך הפריה חוץ גופית מכיוון שהוא:

מגביר את זרימת הדם השחלתית והרחם

מווסת את איזון ההורמונים

מוריד את רמות הקורטיזול

מפחית דלקת

מרגיע את מערכת העצבים המרכזית

מרגיע מתח וחרדה

מקל על תופעות לוואי הנגרמות על ידי תרופות להפריה חוץ גופית

כתוצאה מהשפעות נרחבות אלו, לדיקור סיני יכולת ייחודית להועיל לאיכות הביצית, לתמוך בפיתוח רירית הרחם ולסייע בהשתלת עוברים ובמקביל לטפח מצב של רווחה רגשית, פיזית ונפשית.

דיקור סיני לתמיכה בהריון

במקרה של בדיקת הריון חיובית (מזל טוב!), אנו ממליצים לשמור על לוח זמנים קבוע של טיפולים במהלך השליש הראשון, כדי לסייע בתמיכה בהריון שלך במהלך אותם חודשים ראשונים פגיעים.

לוח הזמנים המומלץ לדיקור הריון הוא כדלקמן:

השליש הראשון: דיקור שבועי. דיקור רגיל במהלך השליש הראשון שלך ימשיך להקל על זרימת הדם הרחמית האופטימלית, החשובה להתפתחות שליה ועובר. זוהי גם תקופת ההריון בה נשים רבות חוות בחילות והקאות, עייפות וחרדות, ולמרבה המזל דיקור סיני יכול לעזור להקל על כל התופעות הללו.

טרימסטר שני: דיקור חודשי או לפי הצורך. ברגע שאת מגיעה לשליש השני שלך, ההריון שלך יהיה מבוסס היטב ותדירות הטיפול בדיקור סיני יכולה להיות מופחתת כל עוד אינך חווה סיבוכים בהריון. אנו ממליצים לעבור לטיפולי תחזוקה חודשיים כל עוד את מרגישה נמרצץ וללא תסמינים.

טרימסטר שלישי: דיקור שבועי או דו שבועי החל משבוע 32. הריון טיפולי דיקור יעילים לעידוד תינוקות שנמצאים במצב עכוז  לנוע למצב הנכון, בנוסף הדיקור יעיל להקלת כאבי אגן וגב תחתון, הפחתת נפיחות וכאבי מנהרות כף היד, ובאופן כללי להכין את הגוף לקראת הלידה.

 רוצים לדעת איך דיקור סיני יכול לעזור לכם עם טיפולי ה  ivf ? 

השאירו הודעה בטופס למטה ואחזור אליכם במהרה